Trzeba rozważyć zawieszenie na czas kryzysu finansowania partii z budżetu państwa - uważa poseł Jacek Kurski w programie "Kawa na ławę" (23.06.13)

- Jest teraz moment, kiedy politycy powinni się solidaryzować ze społeczeństwem, które jest poddane głębokiemu kryzysowi - powiedział Jacek Kurski w dzisiejszym programie "Kawa na ławę". Jego zdaniem należy w "szczególnej sytuacji w Polsce, na czas kryzysu, niedomagania państwa, biedy, nędzy i wykluczenia, partie powinny posłuchać głosu Solidarnej Polski i zawiesić finansowanie partii politycznych".
Cały program można obejrzeć tutaj
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

PRENUMERATA www.kurski.net

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):