Jacek Kurski: Polska jest w zapaści i potrzebuje zmian.


Zdaniem europosła, prezes PiS ma kwalifikacje, by być premierem. - Jarosław Kaczyński jest gotowy do rządzenia, trauma, która go spotkała, nie unieważnia jego predyspozycji do bycia premierem - ocenił. 

W opinii Jacka Kurskiego Polska jest państwem w zapaści i potrzebuje zmiany, którą mogą zagwarantować rządy PiS-u. - Polska się wali. Mamy do czynienia z państwem, które jest w zapaści i z premierem, który nie potrafi temu zaradzić, który jest wypalony - stwierdził. 

Jacek Kurski podkreślił, że w ostatnim czasie widoczna jest wyraźna zmiana w nastrojach publicznych wokół partii rządzącej. - Coś się przełamało, przyszło kilka symbolicznych momentów, które są ważne dla kieszeni obywateli. Ludzie zauważyli, że państwo Platformy się od nich odwraca i stracili poczucie bezpieczeństwa. Państwo Tuska jest odwrócone i obliczone na przetrwanie tej władzy - stwierdził europoseł PiS.

Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):