Jacek Kurski: badanie Kaczyńskiego? To wyjątkowa hucpa. Wyroki w takich sprawach potrafią być tak skandaliczne, że w stanie wojennym by się ich nie powstydzono. Komentatorzy są zgodni - w procesie Jarosława Kaczyńskiego sąd przesadził.

Są w Polsce sądy, które podchodzą do spraw ad personam, a nie ad rem - tak europoseł Prawa i Sprawiedliwości, Jacek Kurski skomentował powołanie biegłych, którzy mają zbadać stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. - Chodzi jedynie o news, który będzie dezawuował prezesa - dodał. Jacek Kurski stwierdził, że decyzja ta to "wyjątkowa hucpa". - Są w Polsce sądy, które podchodzą do spraw ad personam, a nie ad rem - stwierdził i dodał, że sam niejednokrotnie tego doświadczył. - Po samym wyrazie twarzy sędziego mogłem stwierdzić czystą nienawiść do PiS. Wyroki w takich sprawach potrafią być tak skandaliczne, że w stanie wojennym by się ich nie powstydzono - stwierdził polityk. Według Jacka Kurskiego, "jest bardzo wielu sędziów, dla których normalna praktyką jest odrzucanie wartościowych wniosków dowodowych". - Chodzi oczywiście o te, które składa PiS - dodał i stwierdził, że z "drugiej strony" sądy są w stanie przyjmować nawet najbardziej absurdalne wnioski. Jacek Kurski ocenił, że na nagłośnieniu całej sprawy zależy przeciwnikom politycznym Jarosława Kaczyńskiego. - Chodzi jedynie o news, który będzie dezawuował Jarosława Kaczyńskiego - dodał.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):