Jacek Kurski: prywatyzacja jest niekorzystna dla interesu państwa.

Ponad 150 tysięcy podpisów zebrano pod obywatelskim projektem ustawy zakazującej prywatyzacji Grupy Lotos. Jutro dokument trafi do kancelarii marszałka Sejmu.
Znalazł się w nim zapis, że Skarb Państwa musi zachować w posiadaniu większościowy pakiet akcji. Podpisy od kilku miesięcy zbierał komitet, wspierany przez europosła Prawa i Sprawiedliwości Jacka Kurskiego. Na zorganizowanej przed siedzibą Grupy Lotos konferencji (2011.08.03) Jacek Kurski podkreślał, że złożone pod projektem podpisy to wyraz społecznego sprzeciwu wobec sprzedaży spółki. Jacek Kurski dodał, że pomysł prywatyzacji Grupy Lotos jest niekorzystny dla interesu państwa. Marszałek Sejmu będzie miał trzy miesiące na przedstawienie izbie złożonego projektu.

Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):