Prezes PiS jest niewiarygodny jako autor programu ekonomicznego - powiedział Jacek Kurski w audycji "7 Dzień Tygodnia" na antenie radia ZET (2012.09.09).

Jacek Kurski na antenie radia ZET w audycji "7 Dzień Tygodnia" (2012.09.09) w czasie rozmowy o propozycjach ekonomicznych PiS wspomniał czasy, gdy był politykiem Prawa i Sprawiedliwości. Zdaniem polityka wyrzuconego z PiS Jarosław Kaczyński jest zupełnie niewiarygodny jako autor koncepcji ekonomicznych, ponieważ w czasie swoich rządów Jarosław Kaczyński był największym przeciwnikiem realizacji programu ekonomicznego własnej partii. - Solidarnej Polsce podoba się solidarnościowa retoryka, ale jest ta kwestia wiarygodności autora. Było ileś rzeczy z programu PiS, których nie można było przeforsować w czasie rządów PiS z powodu betonowego oporu samego lidera – powiedział Jacek Kurski. Ocenił, że nie wierzy, że Jarosław Kaczyński zrealizowałby przedstawione propozycje ekonomiczne. - Jarosław Kaczyński co innego mówi, kiedy walczy o władzę, wtedy jest bardzo solidarnościowy i prosocjalny, a co innego robi kiedy ma władzę. Wtedy przychodzi najbardziej skrajnie liberalny polityk jak Zyta Gilowska i wymusza na nim rozwiązania, których nie było ani w programie PiS, ani w expose Marcinkiewicza i Kaczyńskiego – mówił Jacek Kurski. Kliknij tutaj i słuchaj, oglądaj całą audycję "7 Dzień Tygodnia" na antenie radia ZET (2012.09.09). Źródło tekstu: www.wiadomosci.wp.pl. Źródło audio: www.radiozet.pl.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):