Zrzekłem się immunitetu posła do Parlamentu Europejskiego i prosiłem o głosowanie za jego uchyleniem.

Szanowni Państwo,
W związku z dotyczącą mnie procedurą parlamentarną, jako poseł partii przeciwnej immunitetom dla polityków informuje, że zrzekam się immunitetu posła do Parlamentu Europejskiego i proszę o głosowanie za jego uchyleniem. Żałuje zarazem, że sprawa wykroczenia złamania zakazu skrętu w ulice Bocianią w Elblągu, zagrożona mandatem w wysokości 200 PLN - zamiast trafić do mnie i zostać zapłacona (gdyż ja mandaty płacę) - została skierowana do PE, gdzie zdążyła się przedawnić ale za to sprawić medialne wrażenie jakieś grubej afery. 

Nadmieniam, że gdy tylko z poczty parlamentarnej dowiedziałem się w lutym o sprawie wpłaciłem 500 PLN (a zatem krotność górnej granicy mandatu) zadośćuczynienia za wykroczenie na rzecz przykutej do łóżka ofiary wypadku samochodowego w Gdyni. 
Z poważaniem, 
/-/ Jacek Kurski, MEP
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):