Patrzę z coraz większym współczuciem na naszą umęczoną ojczyznę - powiedział Jacek Kurski w "Faktach po Faktach" na antenie TVN24 (09.10.2014).

Główny podejrzany w aferze podsłuchowej informatorem służb specjalnych? - Sam domysł wskazuje na to, że coś jest na rzeczy - powiedział Jacek Kurski, gość "Faktów po Faktach" (09.10.2014) dopytywał o obiecany przez Donalda Tuska raport wyjaśniający aferę podsłuchową. W czwartek "Gazeta Wyborcza" napisała, że Marek Falenta mógł być informatorem służb specjalnych. Według informacji gazety agenci CBA traktowali wiadomości od Falenty jako raporty agentury, a biznesmenowi nadali kryptonim operacyjny. - To już kompletna kompromitacja i kompletny chaos w służbach specjalnych - powiedział Jacek Kurski. Sam domysł i insynuacja, że Falenta mógł być informatorem, jest skandaliczny. - To wskazuje na to, że coś jest na rzeczy - stwierdził, podkreślając, że mamy "wielki kryzys w Polsce" i to "nie pierwszy skandal". - Donald Tusk oszukał Polaków. Raport wyjaśniający aferę podsłuchową jeszcze się nie ukazał. A miał do końca września - przypomniał. - Czy kiedyś Donald Tusk wytłumaczy się z insynuacji, że scenariusz afery podsłuchowej był pisany cyrylicą? - pytał Jacek Kurski. - Ja bym chciał wiedzieć jak ma się wątek z rosyjskimi służbami. Scenariusz z udziałem służb obcego wywiadu jest wygodny dla rządu Tuska, bo nagranie przez kelnerów jest kompromitujące. Patrzę z coraz większym współczuciem na naszą umęczoną ojczyznę - skwitował Jacek Kurski. Kliknij tutaj i oglądaj cały program "Fakty po Faktach" na antenie TVN24 (09.10.2014). Źródło: TVN24.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):