Ordynarny atak Kopacz ma przykryć jej elementarny brak kompetencji. To poziom magla! - Jacek Kurski w "Faktach po Faktach" (22.01.2015).

- Mamy do czynienia z ordynarną prowokacją i próbą fałszywego spolaryzowania kampanii. Wczoraj była próba zagrania Smoleńskiem, dzisiaj uznano, że nadarzyła się lepsza okazja, nadinterpretując słowa Andrzeja Dudy. Po to Polska weszła do Unii Europejskiej i NATO, by sprawy obronności był sprawami całego Zachodu. Żadnej prywatnej wojny Polski z Rosją na terenie Ukrainy. Chodzi o uczciwe rozumienie słów Andrzeja Dudy. To był ordynarny atak Ewy Kopacz, by przykryć swój elementarny brak kompetencji ws. zagranicy. To jest poziom magla. Jak wyście (PO) bronili swojego narodu, widzieliśmy po reakcji Tuska na propozycję Putina ws. rozbioru Ukrainy. Polska po siedmiu latach rządów Platformy nie ma żadnych gwarancji z artykułu 5. Paktu Północnoatlantyckiego. To Platforma ponosi odpowiedzialność za to, że Putin robi co chce na Ukrainie: był Nordstream, było oddanie śledztwa smoleńskiego… Platforma kompletnie oddała sprawy zagraniczne. To Sikorski używał retoryki Ribbentrop-Mołotow, a potem klepnęliście ten Nordstream. To Sikorski na RBN snuł wizję opcji zawarcia bezpośredniego sojuszu wojskowego Polski i Ukrainy, co oznaczałoby konieczność wysłania dziś wojsk na Ukrainę. Sprawa pani Sulik odsłania kondycję kulturową całej ekipy pani Kopacz. Pal sześć, jeśli to dotyczy polityka czwartorzędnego. Ale to dorabianie na boku polityków Platformy jest porażające. Jeżeli mamy sytuację pana Sikorskiego, wobec którego idą daleko idące domniemania… Pani Sulik to jest incydent. Sikorski to jest afera! Kliknij tutaj i oglądaj program "Fakty po Faktach" na antenie TVN24. Źródło: TVN24.
Kliknij tutaj i oglądaj cały program "Fakty po Faktach" na antenie TVN24 (Jacek Kurski w drugiej części programu). Źródło: TVN24.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):