Komorowski kandydatem obywatelskim? To kabaret, przecież odrzucił wszystkie projekty obywatelskie - w programie "Wolne Głosy" na antenie TV Republika (16.04.2015).

Ludzie zaczynają czuć, że w ciągu swojej pięcioletniej kadencji prezydent Bronisław Komorowski nic dla nich nie zrobił, a on jest teraz zdziwiony, że wygranie w I turze wymyka mu się z rąk. Ten rozwój sytuacji powoduje, że Komorowski sięga po takie metody jak powrót do sprawy pomnika smoleńskiego. On chce teraz rozgrzać emocje. Prezydent zaskoczony przebiegiem kampanii dąży do radykalizacji. Na początku tygodnia było wrzucenie protokołów z TU-154M - najprawdopodobniej sfałszowanych - co miało rozbudzić emocje, liczono na radykalizm, że druga strona powie coś, czym będą mogli się posiłkować, a na końcu tygodnia ta nieszczęsna lokalizacja pomnika smoleńskiego, żeby spróbować upokorzyć ludzi dla których ta sprawa jest ważna. To niskie, chamskie, aroganckie i nietrafne, bo nawet po tamtej stronie, pojawiają się głosy, że pomnik powinien stanąć na Krakowskim Przedmieściu. Nie wypaliły SKOK-i, bo okazało się, że Komorowski jest jakoś w to zamoczony (...), nie wypaliło in vitro, więc postawiono na emocje smoleńskie. Pomniki stają tam, gdzie dzieje się historia, gdzie są ludzkie emocje. Pomnik musi stanąć na Krakowskim Przedmieściu. Prawica musi wygrać wybory i bez łaski PO postawić pomnik. Źródło: TV Republika.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):