OŚWIADCZENIE


Mój przypadek nie ma z tym nic wspólnego. Brałem udział w 2 posiedzeniach komisji spośród 6 nagranych przez TVN. 16 marca 2011 r. uczestniczyłem w obradach od początku do końca komisji, zabierając nawet na niej głos. 30 marca przyszedłem na posiedzenie spóźniony ok. 30 minut i również uczestniczyłem w nim do samego końca. Posiedzenie zakończyło się szybciej niż wynikałoby to z 6 punktowego programu (średnio 1,5-2 godzin obrad), który - o czym nie wiedziałem - został skrócony do 2 merytorycznych punktów. Wiedziałem jedynie o zmienionej godzinie rozpoczęcia obrad. Nie zmienia to w niczym faktu, że w przeciwieństwie do innych osób, uczestniczyłem do końca wszystkich monitorowanych przez TVN posiedzeń komisji.

Jedyny problem autorów to jak rozumiem ten, że nie udało się przyłapać nikogo z Prawa i Sprawiedliwości. Postanowili zatem skorzystać z patentu Franca Fiszera, który w czasie przedwojennej dyskusji o konieczności naprawy Rzeczypospolitej powiedział, że aby dokonać istotnych postępów, należy rozstrzelać 100 tysięcy winnych obecnego stanu rzeczy. - A co będzie, jeśli nie znajdzie się 100 tysięcy winnych? - zapytał ktoś z dyskutantów.- To się dobierze z niewinnych - odparł Fiszer. TVN dobrał zatem mnie, co jest tym bardziej oczywiste, że jestem z PiS. A jaki sens miałaby ta aferka bez PiS?

Ale tu koniec anegdot. Oświadczam po konsultacji z prawnikami, że jeśli TVN 24 nie sprostuje nieprawdziwych informacji na mój temat skieruję przeciwko tej stacji pozew o ochronę dóbr osobistych. Właśnie przez takie kłamliwe zohydzanie mojej osoby przez niektóre media znalazłem się na liście proskrypcyjnej pewnego całkiem zdrowego na umyśle osobnika, który w październiku ub. roku zamordował w Łodzi niewinnego człowieka. Tylko dlatego, że chciał zabić kogoś z PiSu. Najlepiej Kaczyńskiego, Ziobrę albo Kurskiego. Coś mi mówi, że mógł oglądać dużo TVN-u.

/-/ Jacek Kurski
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):