Polacy chętniej w roli kandydata prawicy na prezydenta widzieliby szefa SP Zbigniewa Ziobrę niż prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego - powiedział Jacek Kurski w programie "Jeden na Jeden" w TVN24 (2012.07.06).

Adam Hofman musi przeprosić. Na konferencji prasowej, nie poprzez ogłoszenie prasowe - powiedział w programie "Jeden na jeden" Jacek Kurski z Solidarnej Polski. Chodzi o sugestie polityka PiS, jakoby sondaż, który daje większe szanse w ewentualnym wyścigu prezydenckim Zbigniewowi Ziobrze niż Jarosławowi Kaczyńskiemu, był "podfałszowany". - Chcę, żeby Adam Hofman podszedł do tego poważanie i przeprosił na specjalnej konferencji prasowej. Po prostu powiedział słowo przepraszam, a nie obudowywał tego kolejną złośliwością - powiedział Jacek Kurski. I dodał, że nie wymaga przeprosiń za pośrednictwem kosztownych ogłoszeń w prasie, tylko zwykłego "przepraszam" na konferencji prasowej. Jakiś czas temu - jak poinformowali politycy Solidarnej Polski - na zlecenie SP został przeprowadzony przez TNS Polska sondaż, z którego wynikało, że Polacy chętniej w roli kandydata prawicy na prezydenta widzieliby szefa SP Zbigniewa Ziobrę niż prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Rzecznik PiS Adam Hofman komentując dla TVP wyniki sondażu powiedział, że "Jacek Kurski puszcza podfałszowane badania, myśląc że ktoś się na to nabierze". Jacek Kurski przekonywał w programie "Jeden na jeden", że lider SP ma bardzo duże szanse, bo będzie miał dobrą kampanię wyborczą. A dzięki jego wynikowi SP może potem w wyborach parlamentarnych, odbywających się trzy miesiące po prezydenckich, uzyskać wysokie poparcie. - Mamy Zbigniewa Ziobro w drugiej turze wyborów prezydenckich i to tak naprawdę wściekło PiS i Adama Hofmana - stwierdził Jacek Kurski. - Dlatego, że scenariusz był taki, że my mieliśmy być wyrzuceni z PiS-u, i znokautowani, a niedobitki mają się przyczołgać (do PiS-u). A jest dokładnie odwrotnie - dodał Jacek Kurski. Polityk SP wieści też sukces swojej partii w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2014 r. - Wejdziemy (do PE - red.) z dwucyfrowym wynkiem - ocenił Jacek Kurski. Kliknij tutaj i oglądaj cały program "Jeden na Jeden" w TVN24 (2012.07.06). Źródło audio: www.tvn24.pl. Źródło tekstu: www.tvn24.pl.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):