Teraz mamy w pełni kontrolowaną medialnie operację socjotechniczną PO dla przykrycia afery nieporównanie grubszej, jej autorstwa - skomentował "aferę taśmową" w PSL Jacek Kurski w wywiadzie dla "Uważam Rze" (2012.07.23).

Teraz mamy w pełni kontrolowaną medialnie operację socjotechniczną PO dla przykrycia afery nieporównanie grubszej, jej autorstwa - skomentował "aferę taśmową" w PSL Jacek Kurski w wywiadzie dla "Uważam Rze". Według Jacka Kurskiego nagranie rozmowy szefa kółek rolniczych Władysława Serafina z byłym prezesem Agencji Rynku Rolnego Władysławem Łukasikiem, to "gadka dwóch sfrustrowanych kolesiów", a dymisja ministra rolnictwa Marka Sawickiego ma pokazać jaki Donald Tusk jest stanowczy i praworządny. - Małe chochle chytrego PSL, jakich zawsze było pełno, posłużyły do przykrycia wielomiliardowej grandy PO - powiedział Jacek Kurski. - Nie wierzę w żaden wrześniowy przełom. Tusk ma nadzieję, że jego metoda polityczna, a więc zastępowanie normalnego rządzenia (czego nie potrafi) picem i PR, jedynym, co opanował do perfekcji, będzie działać nadal. Zwłaszcza, że po Euro 2012 ten matrix dostał kolejne zasilenie energetyczne - stwierdził europoseł Solidarnej Polski. Jacek Kurski stwierdził, że mainstreamowe media są "zbrojnym ramieniem partii władzy". - Nie radzi sobie z tym Kaczyński, nie radzimy i my. To walka gołej d... z batem. Ale trzeba iść do przodu i nie atakować się na polu przeciwnika - stwierdził Jacek Kurski, dodając, że media eksponują SP i PiS tylko w kontekście jałowym i konfrontacyjnym. - Bo nas nie lubią - powiedział. - Tusk wygrywa, ma władzę, a w polityce zwycięzców się nie sądzi - dodał. - Kaczyński nas wyrzucił. Ma tak silną potrzebę dominacji na prawicy, ze woli dostać mniej, byle nie mieć konkurencji. Musi panować za wszelką cenę, a to przybiera często poniżające dla partnerów politycznych - powiedział Jacek Kurski. - Pogłoski, ze stworzył nas o. Rydzyk, to nonsens. Bardzo szanujemy ojca dyrektora, ale stworzyło nas wołanie o zwycięstwo na prawicy - dodał. O politycznej przyszłości Jacek Kurski powiedział, że on i jego koledzy wybrali "trzy lata ciężkiej pracy, przebijania się krok po kroku, bez partyjnych pieniędzy". - Za nami osiem miesięcy pracy, zostały dwa lata. Źródło tekstu: www.wiadomosci.onet.pl.
Rozmowa z Jackiem Kurskim, europosłem Solidarnej Polski - www.uwazamrze.pl.
Jacek Kurski: Znów decydują media. Ale nie tracą azymutu - www.wsieci.rp.pl.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):