Mówienie o zamachu osłabia nasz kraj i jest na rękę Rosji. W interesie Rosji jest to, żeby tu była mowa o zamachu, żeby w Polsce była na ten temat nienawiść i podział na wiele pokoleń, bo to osłabia Polskę. To jest nieodpowiedzialne i to jest przeciwko wyjaśnieniu tej sprawy - powiedział Jacek Kurski w Radiu ZET (2012.12.09).

Idiotyzm tej sytuacji wynika z fałszywych interpretacji - powiedział Jacek Kurski w audycji "7 Dzień Tygodnia" na antenie radia ZET (2012.12.09). Zdaniem wiceprezesa i europosła Solidarnej Polski mówienie o zamachu osłabia nasz kraj i jest na rękę Rosji. W interesie Rosji jest to, żeby tu była mowa o zamachu, żeby w Polsce była na ten temat nienawiść i podział na wiele pokoleń, bo to osłabia Polskę. To jest nieodpowiedzialne i to jest przeciwko wyjaśnieniu tej sprawy - powiedział Jacek Kurski w Radiu ZET. Jeżeli my udowodnimy tutaj, że był zamach, to Rosja ma ręce czyste. To znaczy, że oni nie odpowiadają za cały ten "bardak", za błędne naprowadzanie. Oni są wtedy niewinni - dodał europoseł. Jacek Kurski wspomniał też o drugim tupolewie, który stoi na lotnisku w Warszawie. Na nim też wykryto cząstki trotylu. Mamy teraz ewakuować Okęcie i okoliczne dzielnice, bo zaraz tam będzie wybuch? Przecież to jest nonsens! - stwierdził Jacek Kurski. - Kliknij tutaj i słuchaj całej audycji "7 Dzień Tygodnia" (2012.12.09) na antenie radia ZET.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):