Mamy szacunek do Anny Grodzkiej jako osoby. Ale nie chcemy jej na marszałka Sejmu. Jacek Kurski w "7 Dniu Tygodnia" (2013.02.03).

Mamy szacunek do Anny Grodzkiej jako osoby. Ale nie chcemy jej na marszałka Sejmu. - Mamy do czynienia z ostentacyjnie-prowokacyjną poprawnością polityczną. Grodzka ma być marszałkiem nie dlatego, że jest doświadczona, tylko dlatego, że jest transseksualistką. Na tym polega poważna polityka, że się traktuje ludzi na równi i dokonuje wyboru merytorycznego - mówił europoseł Solidarnej Polski Jacek Kurski w audycji "7 Dzień Tygodnia" w Radio ZET (03.02.2013) i przedstawił również kandydaturę Ludwika Dorna. Jacek Kurski zwrócił uwagę, że jedynym dokonaniem życiowym Grodzkiej jest "dokonanie chirurgiczne". Jacek Kurski skrytykował tę kandydaturę. Jego zdaniem to wystawienie osoby transseksualnej na tak ważne stanowisko jest prowokacją. Podczas audycji rozmawiano także o dwóch filmach przedstawiających katastrofę smoleńską. - Teoria wybuchu zdejmuje odpowiedzialność z Rosjan. To jest najgłupsze w tej teorii i najbardziej szkodliwe. To trzeba uświadomić zwolennikom tej teorii. Gdzie można było podłożyć te bomby? Tylko w Warszawie – mówił Jacek Kurski, który krytykował ten motyw filmu "Anatomia upadku", gdzie sugerowany jest zamach i gdzie pojawiają się słowa o dwóch wybuchach na pokładzie samolotu. Zdaniem Jacka Kurskiego dopóki nie ma mocnych dowodów na wybuchy, o których mówi Antoni Macierewicz to - Mówienie o zamachu szkodzi prawdzie, szkodzi Polsce i wzmacnia Rosję – powiedział Jacek Kurski. Kliknij tutaj i słuchaj, oglądaj całą audycję "7 Dzień Tygodnia" na antenie Radia ZET (2013.02.03).
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):