Chcę, żeby Pan w imieniu Solidarnej Polski usłyszał słowa pozdrowienia i życzeń jak najlepszych dla wolnych Węgier. Niech żyją wolne Węgry - powiedział Jacek Kurski podczas sesji plenarnej PE w Strasburgu (02.07.2013).

Victor Orbán i Jacek Kurski. Zdjęcie tuż po debacie w Parlamencie Europejskim.
Strasburg - 2 lipca 2013.
Panie premierze Orbán. Przepraszam Pana za to co się dzieje w tej izbie. Przepraszam Pana za tą debatę i za ten skandaliczny raport. Jestem pewny, że ojcowie założyciele Europy przewracają się dzisiaj w grobie widząc jak w Strasbursko-Brukselska biurokracja wdziera się z butami w życie wolnych i suwerennych Węgier. O co jest ten lament nienawiści? To jest zemsta za skuteczny konserwatyzm jaki Węgry i premier Orbán wprowadza na Węgrzech. Nienawidzi Pana wielki kapitał za to, że zmuszony odbudowywać kraj po rządach socjalistów opodatkował Pan firmy energetyczne, hipermarkety, banki, kapitał zagraniczny. Nienawidzi Pana lewica bo zamiast odżegnywać się od wartości chrześcijańskich z dumą wpisał Pan je do konstytucji. Nienawidzą Pana socjaliści bo zaczął Pan rozliczać zbrodnie komunistyczne i nazwał jasno komunizm tyranią w swojej konstytucji. Jest takie powiedzenie, co Pana nie zabije to Pana wzmocni. Chcę, żeby Pan w imieniu Solidarnej Polski usłyszał słowa pozdrowienia i życzeń jak najlepszych dla wolnych Węgier. Niech żyją wolne Węgry. Wystąpienie europosła Jacka Kurskiego ws. Węgier - sesja plenarna Parlamentu Europejskiego w Strasburgu (02.07.2013).

Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):