„Nasz naród jak lawa, czuje patriotyzm".

„Nasz naród jak lawa, czuje patriotyzm”- to słowa europosła PiS, Jacka Kurskiego. W ostatnich dniach Polacy pokazali, że potrafią się jednoczyć w trudnych chwilach. Tragedia, która miała miejsce 10 kwietnia w Smoleńsku wstrząsnęła, a jednocześnie dała do myślenia polskiej społeczności. Wspólnie odwiedzali Pałac Prezydencki i modlili się do późnych godzin.

„Cieszę się, że w trudnych chwilach nasz naród potrafi się zjednoczyć. Patriotyzm nie polega na uściskach, poklepywaniu, tylko na ukazaniu prawdy. Nie każdy, kto mówi pięknie jest mądry.”-powiedział w RMF FM europoseł PiS, Jacek Kurski.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):