Jacek Kurski w RMF FM (19.04.2010).

Zobacz nagranie wywiadu.

"To twardy człowiek. Twierdzi, że w imię hołdu jesteśmy zobowiązani kontynuować walkę" - mówi europoseł PiS Jacek Kurski o Jarosławie Kaczyńskim. Kurski twierdzi, że przywódca ugrupowania już podjął decyzję w sprawie wyborów prezydenckich i że partia ją zaakceptuje.
Jacek Kurski pytany w RMF FM, czy Jarosław Kaczyński powinien wystartować w wyborach prezydenckich i czy pozwoli mu na to kondycja psychiczna po stracie brata, odpowiedział: "To jest niezwykle twardy człowiek, który w pierwszych słowach publicznych czy wyrażonych quazi-publicznie na zamkniętym posiedzeniu klubu parlamentarnego, ale te słowa już się przedostały do opinii publicznej, powiedział, że właśnie w imię hołdu dla tych, którzy publicznie zginęli jesteśmy winni kontynuować naszą walkę. Ja myślę, że Jarosław Kaczyński już wie, co zrobi, a to, co zrobi, to partia przyjmie, bo to Jarosław Kaczyński jest dzisiaj dysponentem tej całej atmosfery".

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości nie ukrywa, że w jego ugrupowaniu oczekuje się, że Jarosław Kaczyński stanie w wyborcze szranki: "Nastrój w partii oczywiście nie tylko w partii, ale i poza partią, wśród szerokiego obozu zwolenników Prawa i Sprawiedliwości, nawet poza tym obozem, wszystkich tych którzy przeżywają tę tragedię, jest taki żeby oczywiście kandydował. Ale to jest niezwykle trudne wyzwanie i to jest decyzja Jarosława Kaczyńskiego"
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):