Wizyta Ławrowa - dużo słów, mało konkretów (02.09.2010).

Jacek Kurski, europoseł PiS - powiedział w czwartek (02.09.2010) PAP, że podczas wizyty Ławrowa w Polsce było dużo słów, wachlowania uszami i uśmiechów, natomiast mało konkretów. Dodał, że w ogóle nie wspomniano o konkretach, a te, według Jacka Kurskiego, to stosunek Rosji do umieszczenia w Polsce NATO-wskiej infrastruktury wojskowej, uznanie polskich racji w kwestii Gazociągu Północnego oraz udostępnienie Polsce wszystkich dokumentów i dowodów rzeczowych z katastrofy smoleńskiej.
Tak więc wygląda to na kolejną wizytę pustych uśmiechów i stagnacji w realnych relacjach między Polską i Rosją. Mam wrażenie, że ta wizyta jest esencją polityki PO, która uważa, że PR zastępuje rządzenie, a tu uśmiechy kamuflują brak postępu w sprawach, które są naprawdę ważne z perspektywy naszego kraju - stwierdził Jacek Kurski.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):