Widać, że Polska ładuje się w jakieś międzynarodowe akty (m.in. ACTA), które nie są dla nas wcale korzystne i robi to pod naciskiem zagranicy. To jest skandal i to pokazuje Donalda Tuska jako chłopca na posyłki - powiedział Jacek Kurski w audycji Radia ZET "7 dzień tygodnia" (2012.01.29).

Jacek Kurski w audycji Radia ZET "7 dzień tygodnia" (2012.01.29) zarzucił rządowi, że ulega naciskom "obcych ambasad" ws. podpisania porozumienia ACTA. Europoseł Solidarnej Polski odniósł się w ten sposób do telefonu, który wykonała Ambasada Amerykańska do polskiej komisji sejmowej. Politycy w programie Moniki Olejnik w Radio ZET po raz kolejny dyskutowali nad sytuacją wokół międzynarodowego porozumienia ACTA, które w czwartek (2012.01.26) podpisała w Japonii Polska. Jacek Kurski zarzucił rządowi, że zamiast ulec głosom obywateli "setek tysięcy, które protestują na ulicach Polski", uległ "obcym ambasadom". To komentarz do telefonu pracownicy Ambasady USA do Sejmu, która dopytywała się o głosowanie Komisji innowacyjności i nowych technologii nad dezyderatem wzywającym premiera do wstrzymania się z podpisaniem porozumienia ACTA. Widać, że Polska ładuje się w jakieś międzynarodowe akty, które nie są dla nas wcale korzystne i robi to pod naciskiem zagranicy. To jest skandal i to pokazuje Donalda Tuska jako chłopca na posyłki - podsumował europoseł Jacek Kurski.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):