Jacek Kurski w audycji "Gość Radia Zet" (2012.03.23).

Solidarna Polska przywróci zdolność koalicyjną polskiej prawicy. Gdyby w liście chodziło o Solidarną Polskę to prezes Kaczyński nie pisałby, że chodzi o środowiska które opuściły PiS, ponieważ my zostaliśmy uroczyści wyrzuceni z PiS-u za próbę nadania mu nowoczesnego wizerunku i otwarcia. Natomiast ta część listu która mówi o wzmocnieniu prawicy jak najbardziej do nas przemawia, tylko że chodzi o jedność w różnorodności, chodzi o współpracę. Dlatego, że nie można mylić monopolu z jednością prawicy - powiedział europoseł Solidarnej Polski Jacek Kurski w audycji "Gość Radia Zet" (2012.03.23). - Zbigniew Ziobro jest niekwestionowanym liderem naszego środowiska i jutro 24 marca 2012, moim zdaniem, wygra w sposób niekwestionowany wybory na przewodniczącego Solidarnej Polski – zapowiedział Jacek Kurski. 24 marca 2012 odbędzie się kongres założycielski partii, która od listopada 2011 roku ma swój klub parlamentarny w Sejmie. Europoseł Jacek Kurski przekonywał, że Zbigniew Ziobro ma charyzmę związaną z jego profesjonalizmem w zakresie obrony ludzi. - Charyzma jest rzeczą ważną i moim zdaniem charyzmę się ma, Zbigniew Ziobro też ją ma. Europoseł Jacek Kurski dodał, że Zbigniew Ziobro jest niekwestionowanym liderem środowiska Solidarnej Polski. Kliknij tutaj i słuchaj całej audycji.

Solidarna Polska jest nowym ugrupowaniem o nowej jakości, Solidarna Polska jest w stanie dyskutować, a potwierdzając to Jacek Kurski przypomniał, że Beata Kempa broniła nawet u Donalda Tuska Lux Veritatis i dobrze, że 21 kwietnia 2012 będziemy mogli bronić polskiego Kościoła na wielkim marszu – powiedział europoseł Solidarnej Polski Jacek Kurski nawiązując do spotkania posłanki Solidarnej Polski z premierem, w czasie którego Beata Kempa prosiła Tuska o interwencję w sprawie nie przyznania TV Trwam koncesji na nadawanie na cyfrowym multipleksie. Beata Kempa i Solidarna Polska jest w stanie rozmawiać nawet z Donaldem Tuskiem żeby uświadomić mu, jak wielką niegodziwością, jak wielkim skandalem, grandą, było nieprzyznanie multipleksu Lux Veritatis i telewizji Trwam - podkreślił Jacek Kurski.

Źródło: Radio ZET.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):