Żyjemy w kraju, w którym pani Sawicka jest niewinna, afera hazardowa nieosądzona, Jaruzelski niewinny, Kociołek, kat trójmiasta, niewinny, Kiszczak to człowiek honoru. To jest ordynarny system obrony korupcji i tworzenia przyzwolenia na korupcję - stwierdził Jacek Kurski w "Kawie na ławę" (28.04.2013).

Ten wyrok jest absolutnie skandaliczny. Sąd Apelacyjny w Warszawie okrył się hańbą. Żyjemy w kraju, w którym pani Sawicka jest niewinna, afera hazardowa nieosądzona, Jaruzelski niewinny, Kociołek, kat trójmiasta, niewinny, Kiszczak to człowiek honoru. To jest ordynarny system obrony korupcji i tworzenia przyzwolenia na korupcję - powiedział Jacek Kurski z Solidarnej Polski w programie "Kawa na ławę" w TVN24 (28.04.2013). Pytany o ewentualną dymisję Gowina, zaznaczył, że premier nie musi się martwić, iż nie znajdzie kandydata na nowego ministra sprawiedliwości. - Ma świetną kandydatkę na ministra sprawiedliwości. Pani Beata Sawicka, doświadczony polityk, otrzaskana z sądami i bez etatu. Panie premierze, proszę ani chwili nie czekać i brać Sawicką na ministra sprawiedliwości - ironizował Jacek Kurski. W opinii europosła Solidarnej Polski, los Gowina jest przesądzony, bo Tusk "wziął go do rządu, aby go zużyć i wyzerować politycznie". - Jeśli Tusk uzna, że afera z zarodkami ośmieszyła Gowina na tyle, że można się go już pozbyć, to go wyrzuci. Jeśli uzna, że nie, to znajdzie lepszy pretekst, który będzie bardziej stygmatyzował Gowina - stwierdził Jacek Kurski i dodał, że Tusk jest zainteresowany, żeby Gowin znalazł się poza rządem i startował na szefa partii, bo w niczym mu nie zagraża. Zaś gorsza dla Tuska sytuacja będzie taka, jeśli na szefa partii wystartuje, oprócz niego, prześcigający go w popularności społecznej Grzegorz Schetyna. - Tusk będzie więc chciał wyrzucić Gowina, aby kandydował na szefa partii - zaznaczył Jacek Kurski. Kliknij tutaj i oglądaj cały program "Kawa na ławę" w TVN24 (28.04.2013). Źródło tekstu: www.tvn24.pl.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):