Nie jestem za tym, by obchody traktować partyjnie - powiedział Jacek Kurski w "Faktach po Faktach" w TVN24 (07.04.2013).

- My mamy w sercu hołd dla wszystkich ofiar katastrofy smoleńskiej, każdy z nas stracił tam bliskich przyjaciół. Mimo to kwestia smoleńska jest w różnych kontekstach używana politycznie i wyszywana na sztandarach partyjnych. Nie oceniam krytycznie obchodów zaplanowanych na ten dzień przez Prawo i Sprawiedliwość, ale nie do końca jestem za tym, żeby tak bardzo partyjnie to traktować - powiedział Jacek Kurski w "Faktach po Faktach" (07.03.2013). - Uważamy, że sprawa do tej pory nie jest wyjaśniona, nie należy odrzucać z gruntu żadnej hipotezy, nawet tej o zamachu, ale też nie należy żadnej hipotezy przesadnie wcześnie formułować - stwierdził Jacek Kurski. - Raport Millera się skompromitował, bo już parokrotnie w poważny sposób zakwestionowano jego ustalenia, np. co do wysokości brzozy, czy obecności generała Błasika w kokpicie. To nie jest poważny dokument. Jako Solidarna Polska uważamy, że dopóki nie mamy dowodów - wraku, czarnych skrzynek - trudno nam przeprowadzić do końca udane, skuteczne śledztwo. Bez przełomu politycznego w Polsce tej sprawy wyjaśnić się nie da - podsumował Jacek Kurski. Kliknij tutaj i oglądaj cały program "Fakty po Faktach" na antenie TVN24 (07.04.2013). Źródło audio: www.tvn24.pl.

Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):