Czy człowiek, który ma taką utratę władz umysłowych może być prezydentem? - ostro o Komorowskim w "Kropce nad i" TVN24 (22.12.2014).

Czy może być prezydentem kraju człowiek, którego władze umysłowe nie upoważniają do prowadzenia roweru? Czy to jest normalne, żeby prezydent Polski wciskał nam kit? - pytał w "Kropce nad i" Jacek Kurski, który komentował w ten sposób zeznania Bronisława Komorowskiego w procesie dot. WSI. W czwartek prezydent zeznawał jako świadek w procesie dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego i b. oficera WSI płk. Aleksandra L., oskarżonych o płatną protekcję przy weryfikacji b. żołnierza WSI. Komorowski oświadczył, że w okresie zmiany władzy jesienią 2007 r. zjawił się u niego oficer WSI płk Aleksander L. i zaoferował dotarcie do aneksu z raportu weryfikacji WSI. Prezydent zeznał, że nie pamięta, by się zapoznawał z aneksem. - Czy to jest normalne, żeby prezydent Polski wciskał nam kit, że on nie wie czy czytał raport, który jest na jego temat? Przecież to jest skandal. Czy człowiek, który ma taką utratę władz umysłowych może być prezydentem 38-milionowego kraju?. Czy może być prezydentem kraju człowiek, którego władze umysłowe nie upoważniają do prowadzenia roweru? Ktoś, kto ma takie zaniki pamięci nie powinien prowadzić roweru czy kiosku z cebulą. Mamy za prezydenta człowieka, który jako jedyny złamał dyscyplinę klubową ws. rozwiązania WSI. Musiał kierować się jakimiś motywami. Czy mediów nie interesuje dlaczego?. Dwie najważniejsze osoby w państwie - prezydent i marszałek Sejmu (w związku ze sprawą kilometrówek) mają kłopoty, a tymczasem media zajmują się błahymi sprawami. A pani o sałatce, o radiu Maryja, o duperelach. Mamy kryzys z numerem jeden i numerem dwa w państwie. Kliknij tutaj i oglądaj cały program "Kropka nad i" na antenie TVN24 (22.12.2014). Źródło: TVN24.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):