Kultowe wydanie programu REFLEX z 13 grudnia 1991 roku. Doskonały komentarz do czasów, w których znów rządzą kłamstwo i pogarda.

Przypominam kultowe wydanie programu „Reflex” z 13 grudnia 1991 roku. Cudem udało mi się ocalić od zapomnienia materiał, który niezwykle dużo mówi o dzisiejszej Polsce. Zobacz, jak ludzie, którzy doszli do władzy dzięki „Solidarności”, chcieli ją wyrzucić na śmietnik. I kto się temu sprzeciwiał. Skandaliczne wydarzenie, jakim było wystawienie legitymacji NSZZ przez legendę Solidarności - Zbigniewa Bujaka na aukcji charytatywnej generałowej Kiszczakowej! Legendarna legitymacja została sprzedana UB-kom za 60 tys. złotych, czyli odpowiednik dzisiejszych 6 złotych! W programie pokazaliśmy jak Adam Michnik w 10 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego debatował w Radiowej Trójce z Jerzym Urbanem. Po radiowej debacie Adam Michnik uciekał przed kamerą kolegów dziennikarzy. W kontekście ostatnich wydarzeń na szczególną uwagę zasługuje ostatnia scena programu, w której Jerzy Urban zaprasza Monikę Olejnik do swojego samochodu! To unikalne nagranie, odtworzone w całości specjalnie na rocznicę stanu wojennego - 13 grudnia. Doskonały komentarz do czasów, w których znów rządzą kłamstwo i pogarda. Kliknij tutaj i oglądaj REFLEX z 13 grudnia 1991 roku na YouTube. Źródło tekstu: wPolityce.pl

Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):