Z powodu działalności SKOK-ów do tej pory żaden obywatel znany z imienia i nazwiska niczego nie stracił, a nie można tego powiedzieć o ludziach, którzy w wyniku afery Amber Gold, firmy oscylującej wokół środowiska PO, straciły miliony - Jacek Kurski w "Kropce nad i" (11.03.2015).

- W dniu, w którym ujawniła się afera w Gdańsku i prokuratura przedstawiła zarzuty prominentnemu politykowi PO (Pawłowi Adamowiczowi), wyskakuje sprawa senatora Biereckiego. W takich sytuacjach ważne jest, w jakich standardach działa środowisko polityczne, którego przedstawiciel popadł w jakiegoś rodzaju kłopot. PiS zachowała się "podobnie jak w przypadku trójki madryckiej" wzorcowo. Senator został zawieszony do czasu wyjaśnienia sprawy. Jeżeli zarzuty by się w najmniejszym stopniu potwierdziły, będą dalsze środki dyscyplinarne. Z powodu działalności SKOK-ów do tej pory żaden obywatel znany z imienia i nazwiska niczego nie stracił, a nie można tego powiedzieć o ludziach, którzy w wyniku afery Amber Gold, firmy oscylującej wokół środowiska PO, straciły miliony. Ujawnienie sprawy SKOK-ów jest "oczywistą próbą" odwrócenia uwagi od zarzutów postawionych prezydentowi Gdańska, Pawłowi Adamowiczowi (PO). W dniu, w którym ujawniła się afera w Gdańsku i prokuratura przedstawiła zarzuty prominentnemu politykowi PO, wyskakuje sprawa senatora Biereckiego. Gdyby Adamowicz był politykiem związanym z PiS, natychmiast zrezygnowałby ze stanowiska. W PO standard jest inny: na chama, bezczelnie sprawować urząd, bo może się uda, może się kogoś przekupi. Kliknij tutaj i oglądaj cały program "Kropka nad i" na antenie TVN24 (11.03.2015). Źródło: TVN24.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):