Jacek Kurski w Działdowie (10.05.2010).

W poniedziałek 10 maja 2010 roku w auli CKU w Działdowie odbyło się spotkanie mieszkańców z parlamentarzystami Prawa i Sprawiedliwości.
W spotkaniu uczestniczył Jacek Kurski – poseł do Parlamentu Europejskiego, Leonard Krasulski – poseł na Sejm RP, oraz Sławomir Sadowski – senator RP.
Spotkanie trwało ponad trzy godziny, podczas których rozmawiano o przyszłości Polski.

Zobacz nagranie ze spotkania:

Część 1.


Część 2.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):