Otwarcie biura poselskiego w Iławie (29.05.2010).

W sobotę, 29 maja 2010r., odbyła się uroczystość otwarcia Biura Poselskiego Jacka Kurskiego - posła do Parlamentu Europejskiego, który swoje biuro otworzył w Iławie, przy ulicy Jagiellończyka 16. Po uściśnięciu dłoni każdego z zaproszonych gości, był czas na przecięcie wstęgi, a także na poświęcenie nowo otwartego biura. Biuro poświęcił proboszcz parafii Przemienienia Pańskiego w Iławie, ks. Wiesław Nowotnik OMI.
Jacek Kurski przywitał wszystkich zebranych i skierował do nich wiele ciepłych słów, dziękując tym samym za przybycie, a także za dobre słowa, którymi został przyjęty. Podziękowania skierował też do proboszcza ks. Wiesława Nawotnika OMI, który poświęcił nowo otwarte biuro. – W swoim życiu zawsze kieruję się chrześcijańskimi wartościami i zasadami, dlatego ważnym jest dla mnie by religia była obecna w moim życiu zarówno prywatnym jak i politycznym. W tej chwili też pozwolę sobie na przywieszenie krzyża, poświęconego przez obecnego tu kapłana, któremu szczególnie dziękuję za modlitwę.
W otwarciu biura uczestniczyli również Posłowie na Sejm RP - Leonard Krasulski oraz Zbigniew Babalski.


Nagranie z otwarcia biura w Iławie.
Część 1.

Część 2.


Galeria zdjęć z otwarcia biura w Iławie.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):