Przygotowania do Euro2012 to kompromitacja i niepowodzenie PO. Platforma miała pięć lat spokoju i monopolu władzy - jest fiasko...

"Porażka, kompromitacja, niepowodzenie" - tak Jacek Kurski w "Faktach po Faktach" TVN24 (2012.05.08) ocenił przygotowanie Polski do Euro2012 pod względem infrastruktury. W "Faktach po Faktach" europoseł Solidarnej Polski Jacek Kurski ocenił, że ostatni miesiąc przed Euro2012 będzie "bardzo wyboistą drogą". - Wiadomo, że rząd będzie próbował zrobić wszystko, by chociaż jedna z autostrad była gotowa, ale widać gołym okiem, że to raczej niemożliwe. Szkoda, że szansa na awans cywilizacyjny Polski skończy się porażką. Gdy słyszę ministra Grasia chwalącego się, że 70-80 procent jest skończone, przypomina mi się kabaret o tym, że co z tego, iż traktor nie ma jednego koła, skoro ma trzy sprawne - powiedział Jacek Kurski. Według niego, rząd nie wykorzystał możliwości, jakie miał: pieniędzy, planów i dokumentacji, a także spadku cen spowodowanego przez kryzys. - Platforma miała pięć lat spokoju i monopolu władzy. Jest fiasko, nie wierzę w 80 procent ukończonych inwestycji. Najwyżej dwie trzecie zostało wykonanych, z mocno okrojonych planów, a powinno być skończone 100 procent - zaznaczył Jacek Kurski. W tym kontekście wymienił brak połączenia z Ukrainą, niedokończone autostrady i brak magistrali kolejowych. - To kompromitacja i niepowodzenie - ocenił europoseł Solidarnej Polski Jacek Kurski. Kliknij tutaj i oglądaj "Fakty po Faktach" (2012.05.08).
Źródło audio: TVN24.
Źródło audio: TVN24.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):