Wyrażamy zdecydowany sprzeciw wobec jawnego pogwałcania praw uczciwych obywateli, przedsiębiorców, którzy wykonali swoją pracę, a mimo to państwo nie wypłaciło im należnego wynagrodzenia.

W oparciu o doniesienia GDDKiA, z których wynika, że zadłużenie urzędu wobec podwykonawców budujących autostrady wynosi około 250 mln złotych, Solidarna Polska złożyła doniesienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstw przez przedstawicieli Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz kierownictwa firm realizujących inwestycje autostradowe. Solidarna Polska zawiadomiła także o możliwości popełnienia przestępstwa przez byłego i obecnego Ministra Infrastruktury tj. Cezarego Grabarczyka i Sławomira Nowaka, jak też Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska poprzez niedopełnienie obowiązków, brak nadzoru i odpowiedniej reakcji na bezprawne działania wspomnianych przedstawicieli GDDKiA. Solidarna Polska stoi na stanowisku, które jasno wskazuje, iż zaistniała sprawa jest niedopuszczalna w państwie prawa. Wyrażamy zdecydowany sprzeciw wobec jawnego pogwałcania praw uczciwych obywateli, przedsiębiorców, którzy wykonali swoją pracę, a mimo to państwo nie wypłaciło im należnego wynagrodzenia. Osoby odpowiedzialne za takie stan rzeczy, w tym premier Donald Tusk, muszą ponieść karę, a poszkodowani – otrzymać obiecane w umowie pensje i przeprosiny ze strony rządu i GDDKiA.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):