Jestem przeciwny ostentacji, afirmacji i zrównywaniu związków homoseksualnych z tradycyjnym małżeństwem kobiety i mężczyzny - powiedział Jacek Kurski w audycji "Gość Radia ZET" (27.03.2013).

Jacek Kurski w audycji "Gość Radia ZET" (27.03.2013) skomentował ostatnią wypowiedź Lecha Wałęsa, w której były prezydent skarżył się, że to z winy dziennikarzy i homoseksualistów stracił 70 tys. dolarów. - To się Lech Wałęsa obudził - stwierdził Jacek Kurski komentując zdziwienie byłego prezydenta. - Lech Wałęsa już zapomniał, jak dziennikarze funkcjonują, bo przez lata był "pieszczochem mediów mainstreamowych". Jacek Kurski przyznał również, że tak, jak Wałęsa uważa, że lobby homoseksualne jest zbyt ostentacyjne i zbyt narzucające się, dzieje się tak dla przykładu podczas parady równości. - Nie robią parad codziennie, ale każą się tym zachwycać, klękać przed tym. Jacek Kurski stanowczo podkreślił, że jest przeciwny ostentacji, afirmacji i zrównywaniu małżeństw homoseksualnych z tradycyjnym małżeństwem kobiety i mężczyzny. - Wałęsa miał rację mówiąc, że świat idzie do tyłu. Nie będzie świata, jeśli nie będzie dzieci - zaznaczył Jacek Kurski i dodał, że tych nie będzie, jeśli będzie się promowało małżeństwa homoseksualne. Jacek Kurski dopytywany przez Monikę Olejnik, zapewnił, że Solidarna Polska poradzi sobie na scenie politycznej. Jacek Kurski przypomniał, że żadna partia nie wygrała z taką przewagą, żeby rządzić samodzielnie. Taki sam problem będzie miał Jarosław Kaczyński, dlatego naturalnym koalicjantem dla niego będzie Solidarna Polska. Zdaniem Jacka Kurskiego w tej chwili PO i PiS zajmują się właściwie tylko sobą i nakręcaniem wzajemnej nienawiści. - Mają niszczący charakter. Dodał, też że Jarosław Kaczyński wyeliminował z partii wszystkich, którzy intelektualnie wyrastali "poza źdźbło trawy" i teraz "wszyscy zostali na poziomie gleby". - Intelektualistów w PiS-ie mógłbym policzyć na palcach jednej ręki - ocenił Jacek Kurski. W Prawie i Sprawiedliwości zostali nieliczni intelektualiści. Jarosław Kaczyński zrównał wszystkich do poziomu gleby. Mimo to właśnie Solidarna Polska jest naturalnym koalicjantem PiS-u. Kliknij tutaj i słuchaj całej audycji "Gość Radia ZET" z udziałem europosła Solidarnej Polski Jacka Kurskiego (27.03.2013).

Kliknij tutaj i pobierz całą audycję "Gość Radia ZET" z udziałem Jacka Kurskiego (27.03.2013).
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):