Solidarna Polska zapowiedziała złożenie projektu ustawy, która zobliguje organy państwa do ochrony polskiego majątku - powiedział Jacek Kurski (19.03.2013).

Solidarna Polska interesuje się problemami Polaków i o tych problemach mówimy. W ostatnim czasie w Kętrzynie przeprowadzono proces prywatyzacji zakładów odzieżowych "Warmia" i dzisiaj dochodzą do nas niepokojące głosy od pracowników mówiących o obawach związanych z możliwością utraty pracy. Mamy konkretne propozycje i programy, które mogą zabezpieczyć interesy Polski i Polaków. Solidarna Polska zapowiedziała złożenie projektu ustawy, która zobliguje organy państwa do ochrony polskiego majątku. Jeżeli jakiś inwestor zakupi zakład od skarbu państwa w złych intencjach, np. doprowadzenia go do upadłości, nieuzasadnionych zwolnieniach pracowników, którzy otrzymali gwarancje zatrudnienia, to państwo będzie miało prawo odebrania tego zakładu od nieuczciwego inwestora - powiedział europoseł i wiceprezes Solidarnej Polski Jacek Kurski podczas konferencji prasowej zorganizowanej w dniu otwarcia biura Solidarnej Polski w Kętrzynie (19.03.2013). Biuro Klubu Solidarnej Polski w Kętrzynie mieści się przy ul. Powstańców Warszawy 1 (Kętrzyn, ul. Powstańców Warszawy 1) i zaprasza wszystkich zainteresowanych we wtorki w godz. 17.00-19.00. Kliknij tutaj i zobacz całą relację z otwarcia biura Solidarnej Polski w Kętrzynie.

Zobacz również:
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):