Nie wierzę, że Nowak przeznaczył dwuletnie pobory na zakup zegarków, którymi się obwiesił niczym ruski żołnierz w Berlinie w 1945 roku - stwierdził Jacek Kurski (12.05.2013).

Jest śmierdzącą sprawą, że Nowak wymienia się zegarkami z ludźmi, którzy wygrywali milionowe przetargi - ocenił europoseł Solidarnej Polski Jacek Kurski w Pierwszym Programie Polskiego Radia. Jacek Kurski podkreślił, że sprawa zegarków Nowaka musi zostać wyjaśniona. - Nie wierzę, że Nowak przeznaczył dwuletnie pobory na zakup zegarków, którymi się obwiesił niczym ruski żołnierz w Berlinie w 1945 roku - stwierdził wiceprezes Solidarnej Polski. Ocenił, że jest śmierdzącą sprawą, że Nowak wymienia się zegarkami z ludźmi, którzy wygrywali milionowe przetargi. - Z czasem znajdą się dowody na nieprofesjonalne zachowanie ministra Nowaka - ocenił Jacek Kurski (12.05.2013).
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):