PO się zwija, jest na równi pochyłej. Nie ma westernizacji, nie spełniono obietnic „by żyło się lepiej” - powiedział Jacek Kurski w "Poranku TVP Info" (13.05.2013).

PO się zwija, jest na równi pochyłej. Nie ma westernizacji, nie spełniono obietnic „by żyło się lepiej”. W SP oczywiście znalazłoby się miejsce dla J.Gowina i jego ludzi. Nasze podwoje stoją przed nimi otworem, to jest temat do rozmów. Na razie jednak, do czasu nowych układanek premier Tusk i Gowin będą żyć w symbiozie - powiedział Jacek Kurski w „Gościu Poranka” TVP Info (13.05.2013).
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):