Czuję się obrońcą krzyża, bo został on zaatakowany (10.08.2010).

- Bronisław Komorowski nie bardzo sobie życzy przypominania o legendzie Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Miał wystarczająco dużo możliwości, aby zabrać głos w tej sprawie - mówił 10.08.2010 w programie "Rozmowa bardzo polityczna" w TVN24, europoseł PiS Jacek Kurski.

Jacek Kurski zaznaczył, że czuje się obrońcą krzyża, bo został on zaatakowany.

- PO gra dosyć cynicznie, najpierw wywołuje konflikt o krzyż nieostrożną wypowiedzą Bronisław Komorowskiego, potem odwraca wektory przy pomocy części mediów, przedstawiając agresorów jako ofiary, a ofiary jako agresorów, a następnie skutecznie ukrywa swoje wpadki, jak nieprzygotowanie do powodzi i podwyżki podatku VAT - mówił europoseł Jacek Kurski.

Jacek Kurski podkreślił, że "sprawę krzyża przed Pałacem" wywołał Bronisław Komorowski, który jeszcze jako prezydent elekt udzielił "nieostrożnego wywiadu", w którym zapowiedział przeniesienie krzyża. To była nieodpowiedzialna zapowiedź prezydenta elekta – zaznaczył europoseł Jacek Kurski, dodając, że Komorowski, autor hasła wyborczego "Zgoda buduje", rozpoczął sprawowanie urzędu od konfliktu.

Zobacz też: "Abp Sławoj Leszek Głódź: naród oczekuje godnego pomnika. - Dość neurozy antyreligijnej." 
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):