Jestem za wydłużeniem urlopu macierzyńskiego do roku. Propozycje idą w dobrym kierunku - powiedział Jacek Kurski w audycji "Poranek Radia TOK FM" (2012.10.16).

Sukces Solidarnej Polski w wyborach do europarlamentu przekona do przejścia do klubu SP 30-40 posłów. Ta struktura stworzy duopol na prawicy - mówił w "Poranku Radia TOK FM" (2012.10.16) europoseł Solidarnej Polski Jacek Kurski. - W 2015 roku poprowadzimy prawicę do zwycięstwa. Jacek Kurski mówił także o propozycjach Donalda Tuska. O wielu z zastrzeżeniem. - Jestem za wydłużeniem urlopu macierzyńskiego do roku. Propozycje idą w dobrym kierunku - powiedział Jacek Kurski. - Premier, który się strasznie wzdragał i opierał bodźcom prorodzinnym, nagle robi zwrot - daje urlop macierzyński i to w skali, w której nie proponowała żadna partia. Tylko dlaczego Tusk ściemniał przez tyle lat, że to jest niemożliwe, że to jest populizm, skoro to jest w oczywisty sposób konieczne - mówił Jacek Kurski. Program "Inwestycje polskie" europoseł Solidarnej Polski Jacek Kurski ogólnie ocenia dobrze. - Od dawna się opowiadaliśmy za konsolidacją. Mamy w programie repolonizację polskiej gospodarki, żeby PZU np. z PKO BP utworzyło tzw. wielki holding finansowy, aby następowała repolonizacja polskiej gospodarki, żeby państwo wspierało odzyskiwanie i budowanie wagi ciężkiej w sektorze finansowym i przemysłowym. Ta propozycja Donalda Tuska też idzie w dobrym kierunki, tylko dlaczego tak późno? - pytał Jacek Kurski. - My jesteśmy partią długiego marszu, a Platforma chudnie w oczach. My jesteśmy partią przyszłości - uważa europoseł Solidarnej Polski. Jacek Kurski wierzy w duży sukces SP w wyborach do europarlamentu. - Będzie to znak, że się udało. Wtedy klub parlamentarny Solidarnej Polski zasili się o 30-40 nowych posłów z PiS i ta struktura stworzy duopol na prawicy. W 2015 roku poprowadzimy prawicę do zwycięstwa - powiedział europoseł Jacek Kurski. Kliknij tutaj i słuchaj całej audycji "Poranek Radia TOK FM" (2012.10.16).
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):