Między mną a tą świtą są schody. To są schody cnoty - powiedział Jacek Kurski w audycji "7 Dzień Tygodnia" (2012.10.07).

Jacek Kurski, europoseł Solidarnej Polski powiedział na antenie Radia Zet w audycji "7 Dzień Tygodnia" (2012.10.07), że w czasie meczu Lechii Gdańsk na którym Donalda Tuska sfotografowano w bezpośrednim sąsiedztwie sędziego Ryszarda Milewskiego (na jednym zdjęć premier przybija piątkę sędziemu, który został właśnie odwołany ze stanowiska prezesa sądu po głośnej prowokacji w czasie której udzielał informacji o śledztwie w sprawie Amber Gold osobie podającej się za pracownika Kancelarii Premiera) siedział sześć metrów dalej. - Między mną a tą świtą są schody. To są schody cnoty w tym przypadku. Prawdziwi kibice Lechii Gdańska siadają przynajmniej sześć metrów od tego miejsca, gdzie siada całe to towarzystwo – powiedział Jacek Kurski. Dodał, że siada na trybunie z daleka. - A to towarzystwo wokół Donalda Tuska to sędzia, prokurator. To nie jest normalne, żeby władza sądownicza przybijała piątkę z władzą wykonawczą. To jest podstawowy kanon demokracji. Polacy widzą, że ta władza okazała się całkowicie nieudolna na poziomie realizacji obietnic oraz podejrzana, jeśli chodzi o standardy – dodał Jacek Kurski. Kliknij tutaj i słuchaj całej audycji "7 Dzień Tygodnia" na antenie radia ZET (2012.10.07).
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):