Oczekiwanie, że piątkowe przemówienie odwróci bieg historii, jest śmieszne. To oczekiwanie jest ostatnim hołdem dla tego picu i PR-u, który zastępuje rządzenie Tuska - powiedział Jacek Kurski w audycji "Gość Radia ZET" (2012.10.10).

- Chciałbym, żeby premier w piątek spasował i powiedział: chciałem dobrze, ale mi nie wyszło. Bardzo was, kochani, przepraszam, podaję się do dymisji, robimy nowe wybory - powiedział Jacek Kurski na antenie Radia ZET w audycji "Gość Radia ZET" (2012.10.10). - A będą maślane oczy - dodał Jacek Kurski i stwierdził, że jego zdaniem Platforma Obywatelska i jej rząd nie mają już żadnych rezerw politycznych, dlatego ostatnią nadzieją zwolenników Tuska jest zaplanowane na piątek tzw. drugie expose. - Oczekiwanie, że piątkowe przemówienie odwróci bieg historii, jest śmieszne. To oczekiwanie jest ostatnim hołdem dla tego picu i PR-u, który zastępuje rządzenie Tuska. Stąd ten krach – ocenił Jacek Kurski. Wiceprezes i europoseł Solidarnej Polski skomentował zachowanie Waldemara Pawlaka, który postanowił spotkać się z liderami opozycji. Zdaniem Jacka Kurskiego, PSL nie wyjdzie z koalicji, ale jego lider stara się wzmocnić przed kongresem partii i zmianą układu politycznego w przyszłej kadencji. - Waldemar Pawlak się nadyma i puszcza oko tu i tam, że jest w grze. PSL od 116 lat uwodzi i zawsze jest górą, prawie zawsze jest w orbicie władzy. Wiadomo, że PO nie wygra wyborów po raz trzeci, a Pawlak chce pokazać, że jest gotowy na każdy wariant - mówił Jacek Kurski. Kliknij tutaj i słuchaj, oglądaj lub przeczytaj cały zapis rozmowy Jacka Kurskiego na antenie Radia ZET w audycji "Gość Radia ZET" (2012.10.10).
Zobacz również: Jacek Kurski o zaniedbaniach rządu PO-PSL, oraz o programie Solidarnej Polski - kliknij tutaj i oglądaj.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):