Jest bardzo ważne komu podlega i kto ma nad tym kontrolę. W tle są tu gigantyczne pieniądze i walka o władzę w upadającej Platformie - powiedział Jacek Kurski podczas audycji "Śniadanie w Trójce" (28.09.2013).

Skandalem jest to, że gen. Janusz Nosek nie został wezwany przed komisję. Europoseł i wiceprezes Solidarnej Polski Jacek Kurski uważa, że sprawa odwołania szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego gen. Janusza Noska to walka między Pałacem Prezydenckim a Kancelarią Premiera. Chodzi tu o kontrolę nad przetargami na 139 miliardów złotych w ciągu kilku najbliższych lat. Służba Kontrwywiadu Wojskowego zajmuje się kontrolą tych przetargów. - Jest bardzo ważne komu podlega i kto ma nad tym kontrolę. W tle są tu gigantyczne pieniądze i walka o władzę w upadającej Platformie - powiedział europoseł Jacek Kurski podczas audycji "Śniadanie w Trójce" (28.09.2013) - kliknij tutaj i dowiedz się więcej na ten temat. Sejm odrzucił w piątek obywatelski projekt zaostrzenia przepisów aborcyjnych. Kwestia aborcji będzie wracać. Jacek Kurski w audycji powiedział, że mimo, iż ten kompromis z 1993 roku jest jakąś wartością, bo zmniejszyła się liczba aborcji, to jednak jest on obarczony wyrzutem sumienia wielu ludzi o światopoglądzie katolickim. - Sprawa będzie wracać. Kompromis z 1993 roku jest jakąś wartością w życiu publicznym i doprowadził do znaczącego obniżenia liczby aborcji, to jednak jest to kompromis obarczony wyrzutem sumienia dużej części ludzi poczuwających się do światopoglądu katolickiego - powiedział Jacek Kurski podczas audycji "Śniadanie w Trójce". Kliknij tutaj i słuchaj całej audycji "Śniadanie w Trójce" (28.09.2013). Źródło: www.polskieradio.pl.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):