Zostaliśmy w ordynarny sposób zaatakowani przez PiS. Mamy ugruntowaną pozycję. Solidarna Polska jest i będzie, czy to się komuś podoba, czy nie. (09.09.2013).

Poseł do Parlamentu Europejskiego, polityk Solidarnej Polski, Jacek Kurski powiedział w audycji "Salon polityczny Trójki", że Prawo i Sprawiedliwość za pośrednictwem dziennika "Gazeta Polska Codziennie" oczerniło Kazimierza Ziobrę "wyzywając go od kłamców, towarzyszy, członków PZPR". - Zostaliśmy w ordynarny sposób zaatakowani przez PiS. Nie spodziewałem się tego po moich byłych kolegach. Ta obsesja utracenia monopolu na prawicy pchnęła ich do zaatakowania kawalera orderu wręczonego przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego - podkreślił. Gość Beaty Michniewicz zapowiedział, że w poniedziałek o godz. 14.00 Solidarna Polska poinformuje, jakie kroki podejmie w związku z tą sprawą. Jacek Kurski zdradził na antenie radiowej Trójki, że formacja planuje wnieść sprawę do sądu. Podkreślił, że w miejscach, gdzie działania na szkodę Ziobry były intensywniejsze, gdzie rozdawano ulotki informujące o rzekomej przeszłości polityka, wyniki Ziobry były zdecydowanie gorsze niż tam, gdzie negatywna kampania nie dotarła. Kurski stwierdził, że wybory na Podkarpaciu miały być "ostatecznym końcem Solidarnej Polski", ale okazało się, że mimo zastosowania wobec jej kandydata "ordynarnych środków", które miały go zniszczyć, Kazimierz Ziobro otrzymał ponad 10 procent głosów. - Mamy ugruntowaną pozycję. Solidarna Polska jest i będzie, czy to się komuś podoba, czy nie - zaznaczył gość radiowej Trójki. Kliknij tutaj i słuchaj całej audycji "Salon polityczny Trójki" na antenie radiowej Trójki (09.09.2013). Źródło: www.polskieradio.pl.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):