Koniec romansu PiS z "S"? Kaczyński zabronił członkom PiS brać udział w protestach ,,Solidarności" (01.09.2013).

"Nie idźcie na akcję z Solidarnością" - napisał prezes Kaczyński w SMS do działaczy PiS. Treść SMS-a, który został rozesłany po kraju do swoich ludzi, ujawnił w Radiu ZET, europoseł Solidarnej Polski Jacek Kurski. Pewien polityk przestrzegał kiedyś: Nie idźcie tą drogą. Ale to była całkiem inna droga. To zaskakujący fakt, jeśli zważyć, że przed wakacjami ogłoszono szumnie i dumnie o wielkiej przyjaźni PiS Kaczyńskiego i "Solidarności" Dudy. Teraz nagle partia prezesa ma jakiś kłopot z wcześniej zapowiedzianymi protestami czterodniowymi związkowców "S", w Warszawie. Co stanęło na przeszkodzie? Czyżby zagrały tu złe duchy, czy może padły czary? Kliknij tutaj i słuchaj całej audycji "7 Dzisń Tygodnia" w Radio ZET (01.09.2013). Źródło: www.radiozet.pl.
Kaczyński zakazuje członkom partii udziału w demonstracji "Solidarności". "Sz. P. Członkowie PiS w związku z akcją protestacyjną planowaną przez związki zawodowe 14 września i zapowiedzią uczestnictwa w protestach polityków SLD, Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości nie wyraża zgody na uczestnictwo w tej manifestacji członków PiS oraz używanie przez kogokolwiek podczas jej trwania symboli i znaków PiS" - czytamy w pierwszej części wiadomości. W kolejnym zdaniu Jarosław Kaczyński przypomina o obchodach marszu w obronie TV Trwam, których PiS jest współorganizatorem. "PiS (w rocznicę marszu w obronie TV Trwam) w dniu 28 września (sobota), będzie organizatorem wspólnie z Rodziną Radia Maryja Mszy dziękczynnej oraz koncertu na Placu Trzech Krzyży w Warszawie. Z poważaniem Jarosław Kaczyński Prezes PiS" - można przeczytać. Jacek Kurski treść sms'a przed opublikowaniem jej na Twiterze przeczytał podczas audycji w Radiu ZET. Poinformował tam, że sms przesłali mu posłowie PiS, którzy sympatyzują z Solidarną Polską. Kliknij tutaj i zobacz więcej. Źródło: www.tvn24.pl.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):