Tej irytacji by nie było, gdyby nie przeświadczenie, że Kazimierz Ziobro cieszy się wysokim, dwucyfrowym poparciem. (02.09.2013).

Źródło: www.tvn24.pl
- Jarosław Kaczyński boi się utraty monopolu na prawicy. To widać we wściekłości i ataku na Solidarną Polskę i Kazimierza Ziobrę; w ataku na Piotra Dudę i "Solidarność"; w skandalicznych ulotkach, które w ostatni weekend rozdawali koledzy z PiS - powiedział w "Kropce nad i" w TVN24 (02.09.2013) europoseł Solidarnej Polski Jacek Kurski, który odniósł się w ten sposób na politycznego konfliktu, który trwa na prawicy w związku z wyborami uzupełniającymi do Senatu na Podkarpaciu. Jacek Kurski zaznaczył, że "nie ma nic niemoralnego w kandydaturze Kazimierza Ziobry". - Niemoralne są ataki kolegów z PiS. Kompletnie nielogiczne i sprzeczne - podkreślił polityk. I dodał: - Tej irytacji by nie było, gdyby nie przeświadczenie, że Kazimierz Ziobro cieszy się wysokim, dwucyfrowym poparciem. Stąd ta wściekłość. Od 1,5 roku słyszymy od Jarosława Kaczyńskiego, czy Błaszczaka, Hofmana, Brudzińskiego, że Zbigniew Ziobro jest politycznym trupem, że Solidarna Polska jest projektem skończonym, że to jest 1-proc. partia. Dlaczego boicie się panowie 1-proc. partii? - pytał Jacek Kurski. Zdaniem Jacka Kurskiego "Jarosław Kaczyński boi się utraty monopolu na prawicy". - To widać zarówno we wściekłości i ataku na Solidarną Polskę i Kazimierza Ziobrę. To widać w ataku na Piotra Dudę i "Solidarność". To widać w skandalicznych ulotkach, które w ostatni weekend rozdawali koledzy z PiS - podkreślił Jacek Kurski. Plan Jarosława Kaczyńskiego przed najbliższymi wyborami prezydenckimi jest taki, żeby "zabić Solidarną Polskę i wtedy można wystawić fikcyjnego kandydata, czyli Piotra Glińskiego". - Dopóki Solidarna Polska istnieje, to znaczy, że liczy się prezydencka kandydatura Zbigniewa Ziobry, który pokonuje w sondażach prof. Glińskiego - ocenił Jacek Kurski. I dodał: - Jarosław Kaczyński będąc premierem nie wykorzystał bardzo wielu szans i zrobił wiele rzeczy odwrotnie niż deklarowaliśmy będąc w opozycji - powiedział, pytany czy chciałby, żeby Jarosław Kaczyński ponownie został premierem. Kliknij tutaj i oglądaj cały program "Kropka nad i" w TVN24 (02.09.2013). Źródło: www.tvn24.pl.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):