Jacek Kurski: do pełnego zwycięstwa, prawica potrzebuje 43-44 procent (12.07.2014).- Szyldy mogły się zmieniać, ale sprawa się nie zmieniała. Zwycięstwo prawicy jest możliwe, gdy będzie jedna koalicja wyborcza z PiS na czele. Zawsze byłem tym politykiem PiS, który brał najcięższe razy za obronę wspólnej sprawy. Dzisiaj idźmy do przodu. Ja nie muszę udowadniać kim jestem, nigdy nie zdradziłem obozu ideowego, zawsze byłem po tej samej stronie. Kto wierzy, to wierzy. Kto mnie nie lubi, pewnie nie będzie dalej lubił. Dzisiaj racją stanu polskiej polityki, jest zwycięstwo prawicy. Nie będzie tego zwycięstwa jeśli PiS, jako lider wyborczej koalicji, z Solidarną Polską, z partią Gowina, z innymi mniejszymi środowiskami, nie osiągnie 43-44 procent - ocenił Jacek Kurski w rozmowie dla Gazety Polskiej (12.07.2014). Źródło: Gazeta Polska.
Zobacz również: Nadszedł moment historyczny, w którym polska prawica musi się zjednoczyć - powiedział Jacek Kurski na Konwencji Zjednoczeniowej Organizacji i Środowisk Patriotycznych (12.07.2014).
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):