Zjednoczenie prawicy w polskiej polityce jest konieczne - powiedział Jacek Kurski z Solidarnej Polski, który był gościem Rozmowy Kontrolowanej na antenie Radia Gdańsk (09.07.2014).

- Zjednoczenie prawicy w polskiej polityce jest konieczne - powiedział Jacek Kurski z Solidarnej Polski, który był gościem Rozmowy Kontrolowanej na antenie Radia Gdańsk (09.07.2014). Jak zapowiedział, będzie namawiał kolegów na podpisanie porozumienia z Prawem i Sprawiedliwością, bo według niego, leży to w interesie prawicy. - To jest taki moment, w którym wszyscy zyskują. PiS zyskuje władzę, mniejsze partie odzyskują byt polityczny. Jest niesamowita synergia. Będę namawiał kolegów na jak najszybsze porozumienie z Prawem i Sprawiedliwością. Mam nadzieję, że w najbliższych godzinach dojdzie do tego porozumienia, żeby wyborcy, jak najszybciej dostali sygnał, że prawica idzie ku jedności - powiedział. Kandydatem PiS na premiera powinien być profesor Michał Kleiber, a nie proponowany przez partię prof. Piotr Gliński. - Prawo i Sprawiedliwość, jako największa partia opozycyjna spotyka się z takim oczekiwaniem społecznym, żeby coś na ten rozkład państwa zaproponować. Konstruktywne wotum nieufności jest taką propozycją. Gdybym był w PiS-ie, pewnie doradzałbym prezesowi, żeby wystawić kogoś w rodzaju prof. Kleibera, czyli kogoś, kto mógłby liczyć na poparcie lewicy i całej zjednoczonej prawicy - powiedział w Radiu Gdańsk Jacek Kurski. Źródło: Radio Gdańsk.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):