Jacek Kurski w Podlaskim Klubie Biznesu (14.10.2010).

Europoseł z regionu podlasko-warmińsko-mazurskiego Jacek Kurski spotkał się w Białymstoku z przedsiębiorcami z Podlaskiego Klubu Biznesu. Dyskusja dotyczyła rozwoju gospodarczego.

- Czy środki pomocowe będą utrzymane, czy nasze rolnictwo otrzyma większe dotacje – pytał Lech Pilecki, prezes Podlaskiego Klubu Biznesu. Poseł Jacek Kurski odpowiedzi nie unikał. - Stanowimy polską reprezentację, aby bić się o więcej dla Polski, ale podział tych unijnych środków nie zawsze sprawiedliwy dla Podlasia to już należy do rządu.

Podczas spotkania członkowie Podlaskiego Klubu Biznesu mówili też o potrzebie budowy dróg. Poseł Kurski myśli podobnie. - Żeby krajowa ósemka w stronę Wilna była drogą ekspresową, a nie jednojezdniową. Bo jeśli tak to będzie to świadczyło o pewnej degradacji Białegostoku.

To nie ostatnie spotkanie podlaskich przedsiębiorców z eurodeputowanym.

Źródło: http://www.tvp.pl/bialystok/aktualnosci/spoleczne/europosel-jacek-kurski-w-podlaskim-klubie-biznesu/3004998
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):