Oświadczenie europosła Jacka Kurskiego (27.10.2010).

W związku z artykułem PiS w prokuraturze. Lista według Kurskiego opublikowanym w dniu dzisiejszych w Gazecie Wyborczej w dodatku Trójmiasto prostuje następujące nieprawdziwe podane przez państwa treści.

Nieprawdą jest jakoby ,,nie odpowiadała mi” kandydatura Aleksandry Jankowskiej do sejmiku województwa. Było dokładnie odwrotnie. 3 lata wcześniej sam rekomendowałem Panią Aleksandrą Jankowską na funkcję wicewojewody. A obecnie jako przewodniczący rady regionalnej, ciała które statutowo zatwierdza na wniosek przewodniczącego, czyli mój, kandydatów do sejmiku, zgłosiłem ją na pozycje nr 1 na liście w okręgu nr 5 i głosowałem za tą kandydaturą.

Po drugie nie prawdą jest, iż nakłaniałem pełnomocnika wyborczego Prawa i Sprawiedliwości, który rejestrował listy na Pomorzu do jakichkolwiek zmian. Pełnomocnik działa wyłącznie na podstawie uchwał statutowych organów partii i jedyną osobą uprawnioną do przeprowadzania jakichkolwiek zmian jest prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

Po trzecie w dniu, opisywanym przez Gazetę Wyborczą byłem zajęty zupełnie czym innym, a mianowicie spotkaniem z dowódcą BOR-u i przyjmowaniem ochrony osobistej w związku z zagrożeniem życia ze strony ludzi, którzy najwyraźniej wierzą w zniesławiające informacje publikowane na mój temat, takie jak w tym artykule. Domagam się zamieszczenia sprostowania i przeprosin ze strony redakcji za podanie nieprawdziwych informacji, w przeciwnym razie skieruje sprawę na drogę sądową.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):