Jacek Kurski w programie „Kawa na ławę” TVN24 (10.10.2010).

To wielki skandal wołający o pomstę do nieba - Jacek Kurski, europoseł Prawa i Sprawiedliwości, w ostrych słowach skomentował na antenie TVN 24 (10.10.2010) w programie "Kawa na ławę" upływ wielu miesięcy, zanim wrak samolotu prezydenckiego Tu-154 został odpowiednio ogrodzony i zabezpieczony w Smoleńsku. - Ten widok był upokarzający dla państwa polskiego. W tej sprawie popełniono kardynalne błędy. To jest jeden wielki skandal wołający o pomstę do nieba – mówił europoseł Jacek Kurski.

Zdaniem europosła Jacka Kurskiego, mamy dziś taką sytuację, że najważniejsze rzeczy są dalej w rękach Rosjan. Poseł zaznaczył, że dalej nie wiemy, co się działo z telefonem satelitarnym czy bronią BOR-owców.

Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):