Jacek Kurski z młodzieżą w Pasłęku.

16 listopada 2009 w auli Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu elbląskiego i partnerskiego powiatu Steinburg (Niemcy) wzięli udział w debacie politycznej z udziałem posła do Parlamentu Europejskiego Jacka Kurskiego oraz senatora RP Sławomira Sadowskiego.

Zaproszeni do dyskusji uczniowie z powiatu elbląskiego i Steinburg pytali między innymi na co wydajemy pieniądze unijne... Młodzi Polacy interesowali się losem przekopu przez mierzeję wiślaną, stanem przygotowań do Euro 2012 oraz powodami, które zmuszają ich do szukania pracy poza krajem.

Debata młodzieży z politykami była częścią projektu pod nazwą "Europa to my" realizowanego przez partnerskie szkoły z Polski i Niemiec.

Galeria zdjęć:Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):