Jacek Kurski: Jarosław Kaczyński jest silnym liderem (10.11.2010).

Jarosław Kaczyński jest silnym liderem, potwierdził swój mandat na marcowym kongresie PiS, dostając tysiąc głosów bez jednego, nie mając konkurentów. Trzeba kierować się kadencyjnością i demokratycznym mandatem. Jarosław Kaczyński został wybrany prezesem na cztery lata i nie widzę powodów, aby tę kadencję skracać - uważa europoseł Jacek Kurski.

Oczywiście jest wiceprezes PiS Zbigniew Ziobro, jest wiceprezes Marek Kuchciński. Prawo i Sprawiedliwość jest ufundowana na Jarosławie Kaczyńskim, w związku z tym atakowanie lidera czy stwierdzenie, że lider nie jest liderem, jest po prostu nonsensowne – twierdzi Jacek Kurski.

Jak przypomniał Jacek Kurski, w ostatnich wyborach samorządowych PiS otrzymało 25,08 procent głosów w wyborach do sejmików. Myślę, że ten wynik w tegorocznych wyborach samorządowych będzie poprawiony i to znacznie. Jestem przekonany, że przekroczymy 30 procent – oświadczył Jacek Kurski.


Źródło: na podstawie PAP http://www.google.com/hostednews/epa/article/ALeqM5hDUSOuUJjOeaQJBo89I8tb9samxQ?docId=10111016210406111 
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):