Jacek Kurski: mnie już nic nie dziwi w rządach PO (24.11.2010).


- Dziwi mnie ta decyzja - skomentował decyzję Bronisława Komorowskiego o zaproszeniu Wojciecha Jaruzelskiego na posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego poseł PO Jarosław Gowin. - Ja bym z nim nigdy nie rozmawiał na żaden temat - stwierdził Gowin w "Rozmowie Rymanowskiego", że Jaruzelski jest dla jego pokolenia jednoznacznie negatywną postacią. Poseł oświadczył, że w jego opinii prezydent podjął złą decyzje zapraszając Jaruzelskiego na posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego dotyczące Rosji.

Środowe spotkanie rady, na które został zaproszony gen. Jaruzelski, będzie poświęcone grudniowej wizycie w Polsce prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa. Gremium zbierze się w środę 24.11.2010 o godzinie 14.00 w Pałacu Prezydenckim.

Źródło: http://www.tvn24.pl/0,1683605,0,1,ja-bym-z-nim-nigdy-nie-rozmawial,wiadomosc.html
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):