Jacek Kurski: PO czuje oddech PiS na swoich plecach (22.11.2010).


Zapytany, czy twarda linia powyborcza Prawa i Sprawiedliwości się nie sprawdza odpowiedział, że na rezultat wczorajszych (21.11.2010) wyborów składa się to, że wynik wyborów prezydenckich Jarosława Kaczyńskiego musiał być skorygowany, dlatego że w wyborach samorządowych, np. na wsiach, część głosów zabrało PSL.

- Gdyby nie fatalna akcja grupy rozłamowej, PiS przekroczyłoby 30 proc i mogłoby się pokusić o zagrożenie pozycji PO – powiedział poseł. – Zamiast pozytywnego rozwoju, były peregrynacje dwóch, trzech posłów po mediach, rozłam i to zaważyło na wynikach – powiedział europoseł Jacek Kurski.

Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):